Nechajte IT bezpečnosť na nás

Zbavte se starostí s plánovaním, monitoringom a zháňaním ľudí.


CLOUD STORE

Cieľom služby CloudStore je poskytnúť zákazníkom virtuálne prostredie za výhodnejšie ceny. V rámci služby si zákazník vyberie server podľa vlastných požiadaviek. K dispozícii je široká škála operačných systémov, sieťových služieb a rozmanitá paleta aplikácii, ktorú plánujeme postupne rozširovať o nové aplikácie a služby. Rozhranie, cez ktoré zákazník ku službám pristupuje, a cenová politika robia so služby CloudStore silný nástroj.

Virtuálne Datacentrum

Služba Virtuálne Datacentrum vám ponúka prístup k radu komponentov výpočtových zdrojov, ktoré vám umožnia vybudovať škálovateľné serverové firemné prostredie.

Už nemusíte riešiť otázky výkonu, životnosti a aktualizácií systémov. Získate vlastné virtuálne dátové centrum – dynamické, virtualizované a ľahko škálovateľné IT prostredie formou cloudu pre vaše firemné aplikácie. Navyše zaplatíte len za služby, ktoré skutočne potrebujete

Network Storage

Vďaka službe Network Storage môžete ľahko uložiť, sprístupniť a zdieľať firemné údaje. K dispozícii ich budete mať kedykoľvek a kdekoľvek. Už nemusíte premýšľať, či máte dostatok priestoru. Kapacita úložiska sa prispôsobí vašim aktuálnym potrebám. Nie je nutné plánovať investície, čakať na dodávku alebo inštaláciu úložiska. Rýchlo a jednoducho uložíte dokumenty alebo multimediálne súbory cez sieť na bezpečnom mieste v našom špičkovom datacentre.


Výhody riešenia od nás

  • Cenovo efektívny server a doplnkové služby 
  • Široký výber operačných systémov (MS Windows, CentOS, Debian, Ubuntu, atď) 
  • SSD disky pre optimálny výkon a rýchlu odozvu servera 
  • Možnosť klonovať produkčné prostredie servera 
  • Možnosť pripojiť k serveru sieťový NAS alebo lokálny storage 
  • Možnosť automatickej zálohy každý deň 
  • Vzdialená správa servera kedykoľvek a kdekoľvek na svete 
  • Nulové investície do nákupu HW 
  • Všetky cloudové služby ako aj dátové centrum, v ktorom je umiestnená virtualizačná platforma majú ISO 27001 (2013) a ISO 9001 (2015) certifikáciu 

Technologický
partner

Tie najmodernejšie a najvýkonnejšie internetové a cloudové riešenia na Slovensku, to je pre nás SWAN. Vďaka úzkemu partnerstvu čerpáme množstvo výhod, umožňujúce našim zákazníkom byť flexibilnejší a dostupnejší. Obrovský zdroj informácií umožňuje našim certifikovaným špecialistom v cloud riešeniach byť vďaka tomuto partnerstvu vždy po ruke.


Zistite, ako na tom je vaše firma s IT bezpečnosťou?.
Vyžiadajte si nezáväznú ponuku.

Kontaktujte nás