Nechajte IT bezpečnosť na nás

Zbavte se starostí s plánovaním, monitoringom a zháňaním ľudí.


Dátové centrum

Predstavujeme vám ideálne technologické prostredie vybavené špičkovou technológiou pre hosťovanie vašich serverových a IT infraštruktúr. Služba Collocation vám poskytuje spoľahlivú infraštruktúru a mikroklímu, ktoré pomôžu zvýšiť dostupnosť vašich služieb a znížiť náklady. Využijete bezpečné a profesionálne technologické priestory v rámci dátového centra.

Data Storage

S nárastom objemu dát, rastie nielen význam ich správy, ale i potreba inteligentnejších nástrojov na ich ukladanie. SWAN zaručuje vysoký výkon dátového úložiska s nízkymi nákladmi. Predstavuje účinnú a cenovo efektívnu alternatívu k vlastným úložným systémom užívateľa.
Data Storage využíva plne redundantný zdieľaný alebo vyhradený prístup do úložiska (SAN), ktorý zabezpečuje nepretržitú dostupnosť, spoľahlivosť a prevádzkovú efektivitu. Dátové úložisko môžete využívať v niekoľkých výkonných variantoch, ale aj ako individuálne dedikované úložné riešenie doplnené širokou škálou manažovaných služieb.

Network Storage

Vďaka službe Network Storage môžete ľahko uložiť, sprístupniť a zdieľať firemné údaje. K dispozícii ich budete mať kedykoľvek a kdekoľvek. Už nemusíte premýšľať, či máte dostatok priestoru. Kapacita úložiska sa prispôsobí vašim aktuálnym potrebám. Nie je nutné plánovať investície, čakať na dodávku alebo inštaláciu úložiska. Rýchlo a jednoducho uložíte dokumenty alebo multimediálne súbory cez sieť na bezpečnom mieste v našom špičkovom datacentre.


Výhody riešenia od nás

  • Nemusíte sa starať o prevádzku dátového centra 
  • Pripojte Váš server do Internetu rýchlosťou až 100 Gbit/s 
  • Spoľahnite sa na najvyššie zabezpečenie dát. (Dátové centrum je vybavené najmodernejším zariadením fyzickej bezpečnosti, záložnými zdrojmi energie, klimatizáciou, uzamykateľnými stojanmi, unikátnym protipožiarnym systémom atď.)  
  • Zvýšite výkonnosť firmy a zároveň znížite náklady 
  • Získate jednoduchý prístup k dynamickým dátovým a internetovým službám 
  • Kontaktné centrum a proaktívna podpora 24/7 dohľadového centra  
  • Viacúrovňové úložisko – úrovne výkonu pre rozdielne potreby 
  • Súlad so štandardmi zabezpečenia dát a regulačnými normami 
  • Všetky cloudové služby ako aj dátové centrum, v ktorom je umiestnená virtualizačná platforma majú ISO 27001 (2013) a ISO 9001 (2015) certifikáciu 

Technologický
partner

Tie najmodernejšie a najvýkonnejšie internetové a cloudové riešenia na Slovensku, to je pre nás SWAN. Vďaka úzkemu partnerstvu čerpáme množstvo výhod, umožňujúce našim zákazníkom byť flexibilnejší a dostupnejší. Obrovský zdroj informácií umožňuje našim certifikovaným špecialistom v cloud riešeniach byť vďaka tomuto partnerstvu vždy po ruke.


Zistite, ako na tom je vaše firma s IT bezpečnosťou?.
Vyžiadajte si nezáväznú ponuku.

Kontaktujte nás