Nechajte IT bezpečnosť na nás

Zbavte se starostí s plánovaním, monitoringom a zháňaním ľudí.


Internet

Internet zmenil podnikanie i komunikáciu. V súčasnosti využívajú online služby všetci, od obchodných partnerov, koncových zákazníkov až po zamestnancov. Pripojenie je nevyhnutné aj pre prístup k dôležitým aplikáciám a službám prevádzkovaných mimo sieť zákazníka. Poskytujeme kvalitné pripojenie do internetu, ktoré umožní užívateľom plnohodnotne využívať všetky služby, ktoré sú na internete závislé. Firma sa tak môže bez obáv zamerať na svoje hlavné obchodné aktivity.

Office Security

Komplexné riešenia, ktoré obsahujú bezpečnostné prvky od firewallu cez antivírus a antispam až po kontrolu aplikácii, sa stávaju štandardom u našich korporátnych zákazníkov. Vzhľadom na veľký záujem zo strany menších firiem a právnických osôb sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o službu Office Security.

Anti-DDoS

Čo by ste robili, keby niekto zaútočil na váš web a vaša firma by nebola schopná niekoľko hodín, dní, či dokonca týždňov normálne fungovať?

Distributed Denial of Service (alebo DDoS útoky) sú jednou z najzávažnejších hrozieb, s ktorými sa firmy dnes stretávajú. Závažnosť a frekvencia týchto útokov sa sústavne zvyšuje a môžu byť namierené proti všetkým typom firiem.

Nedovoľte, aby DDoS útoky znižovali vaše zisky, poškodzovali vašu povesť a dôveru zákazníkov. V spolupráci s odborníkmi na zmierňovanie dôsledkov DDoS útokov bude vaša firma v bezpečí aj v budúcnosti.


Výhody riešenia od nás

  • Vďaka širokej palete technológií pripojíme zákazníka so sídlom kdekoľvek na Slovensku
  • Garantovaná symetrická rýchlosť pripojenia bez agregácie
  • Extra bezpečnosť poskytnutá na platforme svetového lídra v tejto oblasti Fortinet
  • Prvotriedna spoľahlivosť a garantovaná kvalita služby (SLA)
  • Atraktívne ceny pripojenia
  • Plná a proaktívna podpora 24/7 dohľadového centra 
  • Všetky služby ako aj dátové centrum, v ktorom je umiestnená virtualizačná platforma majú ISO 27001 (2013) a ISO 9001 (2015) certifikáciu
  • Security as a Service (SECaaS) - riešenie sa poskytuje ako služba = nulové investície na zaobstaranie služby 
  • Detekcia udalostí a rôznych typov útokov v reálnom čase

Technologický
partner

Tie najmodernejšie a najvýkonnejšie internetové a cloudové riešenia na Slovensku, to je pre nás SWAN. Vďaka úzkemu partnerstvu čerpáme množstvo výhod, umožňujúce našim zákazníkom byť flexibilnejší a dostupnejší. Obrovský zdroj informácií umožňuje našim certifikovaným špecialistom v cloud riešeniach byť vďaka tomuto partnerstvu vždy po ruke.


Zistite, ako na tom je vaše firma s IT bezpečnosťou?.
Vyžiadajte si nezáväznú ponuku.

Kontaktujte nás